Dzisiaj jest Wtorek, 16 lipca 2024
Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Piece do pizzyMaszyny do ciastaUrządzenia chłodniczeZmywarkiAkcesoriaPOSCiągi kuchenneMeble ze stali nierdzewnejUrządzenie pomocniczeSprzęt używany
Pizza.info.pl - Sposoby na dobrą pizzęPizza.info.pl - Sposoby na dobrą pizzę

Firma

Rosnąca złożoność rozwiązań technologicznych oraz konieczność kojarzenia i współpracy produktów pochodzących od różnych dostawców wymaga przestrzegania norm i standardów międzynarodowych. Wybór rozwiązań zgodnych z odpowiednimi normami gwarantuje ochronę wartości inwestycji oraz możliwość korzystania z mechanizmów wolnego rynku. Kluczem do powodzenia zamierzeń inwestycyjnych jest opracowanie precyzyjnego projektu, opartego o analizę założeń funkcjonalnych i ekonomicznych oraz szerokoprofilową analizę technologiczną. Jedynie taki, dostosowany w każdym szczególe do konkretnej inwestycji projekt systemu, a następnie jego prawidłowe uruchomienie i oprogramowanie może wypełnić założenia funkcjonalne oraz stanowić podstawę sukcesu finansowego.
Firmy o silnej pozycji na rynku zazwyczaj decydują się na współpracę z silnym partnerem, gdyż tylko taki partner może zapewnić wysoką jakość usług oraz możliwość rozwoju.
Najważniejszymi partnerami firmy są: PTC Sp. z o.o., Telekomunikacja Polska S.A., Energis, Polkomtel S.A., Netia S.A.

designed by cti.eu - hosting, poczta, domeny, webdesign© 2024. All rights reserved.  |  Nota prawna  |  Mapa serwisu